Nejlevnější zahradní altán

Garáž si môžete do konca marca objednať výhodnejšie

Izolované dvere Hörmann LPU40 za cenu neizolovaných.

Nejlevnější zahradní altán

Proč je náš altán nejprodávanější?

Zahradní altány jsou pro vás s radostí vyráběny z kvalitního sušeného smrkového dřeva, z kterého je každý jeden díl umělecky opracován. Díky svojí univerzální velikosti zaručeně najde svoje místečko i ve vaší zahrádce. Zahradní altánek je vhodný zejména na odpočinek, relax po náročném dni, ale i na menší rodinné oslavy. Velkou radost z něho mají děti.

Součástí zahradního altánu je masivní zahradní posezení, které je pevně smontované s altánkem. Bez obav na něj usadíte 10-12 lidí. Obsahuje i stůl ve tvaru šestiúhelníku. Výhodou je prostornost a pohodlné posezení s možností opření o zábradlí v altánku, které je k tomuto účelu přizpůsobené. Navíc vám nabízíme jako jediný prodejce zahradních altánků možnost výběru vlastní montáže, vlastní impregnace a možnost výběru z několika odstínů střešní krytiny kanadského šindele.

I proto je náš zahradní altán svojí cenou, kvalitou, prostorností a tvarem už několik roků nejprodávanějším zahradním altánem.

altanok-rozmery

Objednat altánek

Nátěr a posezení

posedenie v altánku

Při objednávce speciálního nátěru altán impregnujeme osvědčeným kvalitním dvouvrstvým nátěrem od společnosti CHEMOLAK a.s.

Na základě zkušeností a pozitivních referencí zákazníků jsme se rozhodli pro impregnaci odstínem červený smrk.

Cena za nátěr je 3 000KČ.


Standartní verze altánu obsahuje masivní posezení, které se skládá z pěti lavic a jednoho stolu. V případě, že máte zájem o altánek bez posezení, z ceny altánku odečteme – 3 000KČ.

DŘEVĚNÁ PODLAHA A PODKLAD

IMG_7596 SONY DSC SONY DSC drevená podlaha pod altánok

V případě, že máte zájem o altánek včetně dřevěné podlahy, nemusíte připravovat betonový podklad. Cena masivní dřevěné podlahy spolu s betonovými kostkami pro osazení je 5 000KČ.

Nejčastější typy podkladů pro zahradní altánek jsou betonový podklad nebo podklad ze zámkové dlažby. Podklad pod altánek může být různého tvaru, např. kruh, šestiúhelník, čtverec. Avšak nejjednodušší a nejlevnější způsob jak vybudovat podklad pod altánek je uložit betonové kostky do příslušného terénu například ve tvaru čtverce.

Pro co nejlepší ukotvení zahradní altánku do příslušného podkladu dodržujte zásadu – podklad by měl být vodorovný!

 

MONTÁŽ ALTÁNKU

montér altánkov

 

Při objednávce montáže vám altán namontují vyškolení montážníci v průběhu 2 hodin. Za montáž altánu účtujeme 3 000KČ.


Montážní návod standardně dodáváme každému zákazníkovi, který si objedná zahradní altánek bez montáže. Na přibližně 3 hodinovou montáž, kterou zvládne každý šikovný domácí kutil i bez předchozích zkušeností, jsou potřeba 2 osoby.

STŘEŠNÍ KRYTINA

altanok-sindel-cervenyaltanok-sindel-zelenyaltanok-sindel-cierny

Nabízíme vám možnost výběru z několika odstínů střešní krytiny, a to v barvě červená, zelená nebo černá, díky čemuž střechu altánku dokonale přizpůsobíte svému okolí. Zahradní altánky pokrýváme jedním z nejkvalitnějších bitumenových asfaltových šindelů na trhu –  značky IKO.

Objednat altánek