Nejlevnější zahradní altán - Záhradní altán
Altán zahradní dřevěný

Nejlevnější zahradní altán

Proč je náš altán nejprodávanější?

Zahradní altány jsou pro vás s radostí vyráběny z kvalitního sušeného smrkového dřeva, z kterého je každý jeden díl umělecky opracován. Díky svojí univerzální velikosti zaručeně najde svoje místečko i ve vaší zahrádce. Zahradní altánek je vhodný zejména na odpočinek, relax po náročném dni, ale i na menší rodinné oslavy. Velkou radost z něho mají děti.

Součástí zahradního altánu je masivní zahradní posezení, které je pevně smontované s altánkem. Bez obav na něj usadíte 10-12 lidí. Obsahuje i stůl ve tvaru šestiúhelníku. Výhodou je prostornost a pohodlné posezení s možností opření o zábradlí v altánku, které je k tomuto účelu přizpůsobené. Navíc vám nabízíme jako jediný prodejce zahradních altánků možnost výběru vlastní montáže, vlastní impregnace a možnost výběru z několika odstínů střešní krytiny kanadského šindele.

I proto je náš zahradní altán svojí cenou, kvalitou, prostorností a tvarem už několik roků nejprodávanějším zahradním altánem.

altanok-rozmery

Objednat altánek

Nátěr a posezení

posedenie v altánku

Při objednávce speciálního nátěru altán impregnujeme osvědčeným kvalitním dvouvrstvým nátěrem od společnosti CHEMOLAK a.s.

Na základě zkušeností a pozitivních referencí zákazníků jsme se rozhodli pro impregnaci odstínem červený smrk.

Cena za nátěr je 3 000KČ.


Standartní verze altánu obsahuje masivní posezení, které se skládá z pěti lavic a jednoho stolu. V případě, že máte zájem o altánek bez posezení, z ceny altánku odečteme – 3 000KČ.

DŘEVĚNÁ PODLAHA A PODKLAD

IMG_7596 SONY DSC SONY DSC drevená podlaha pod altánok

V případě, že máte zájem o altánek včetně dřevěné podlahy, nemusíte připravovat betonový podklad. Cena masivní dřevěné podlahy spolu s betonovými kostkami pro osazení je 5 000KČ.

Nejčastější typy podkladů pro zahradní altánek jsou betonový podklad nebo podklad ze zámkové dlažby. Podklad pod altánek může být různého tvaru, např. kruh, šestiúhelník, čtverec. Avšak nejjednodušší a nejlevnější způsob jak vybudovat podklad pod altánek je uložit betonové kostky do příslušného terénu například ve tvaru čtverce.

Pro co nejlepší ukotvení zahradní altánku do příslušného podkladu dodržujte zásadu – podklad by měl být vodorovný!

 

MONTÁŽ ALTÁNKU

montér altánkov

 

Při objednávce montáže vám altán namontují vyškolení montážníci v průběhu 2 hodin. Za montáž altánu účtujeme 3 000KČ.


Montážní návod standardně dodáváme každému zákazníkovi, který si objedná zahradní altánek bez montáže. Na přibližně 3 hodinovou montáž, kterou zvládne každý šikovný domácí kutil i bez předchozích zkušeností, jsou potřeba 2 osoby.

STŘEŠNÍ KRYTINA

altanok-sindel-cervenyaltanok-sindel-zelenyaltanok-sindel-cierny

Nabízíme vám možnost výběru z několika odstínů střešní krytiny, a to v barvě červená, zelená nebo černá, díky čemuž střechu altánku dokonale přizpůsobíte svému okolí. Zahradní altánky pokrýváme jedním z nejkvalitnějších bitumenových asfaltových šindelů na trhu –  značky IKO.

Objednat altánek